• Total Cut Off Saw 2400W TS9243558
    Model Number: TS9243558
    568,000 Tsh
    About this item
    Specifications:
    • Voltage:220-240v~50/60hz Input
    • Power:2400w
    • No-Load Speed:3900rpm
    • Blade Size:355mmx25.4mm Max.Cutting
    • Capacity: 100mm In Round Pipe
    • 100mmx100mm In Square Steel
    • 120mmx100mm In Rectangle Max.Cutting Steel
    • Bar:50mm With 1pcs 355mm Cutting Disc
    • Packed By Color Box
    Product Description
    Specifications:
    • Power:2400w
    • No-Load Speed:3900rpm
    • 100mmx100mm In Square Steel
    • Packed By Color Box
    Eligible for Cash on Delivery
    Easy Returns and Exchanges
    Get EFD receipt ( You will receive TRA receipt)
    Delivered Tomorrow, May. 15
    Payment methods
    Cash on Delivery
    Lipa kwa Cash
    Credit cards & Debit cards
    Tekengebied 1
    Mobile money
    100% secure payments guaranteed by