• Total Abrasive Metal Cutting Disc 230×1.6×22.2mm TAC2162301
    Model Number: TAC2162301
    6,500 Tsh
    About this item
    This disc is made of fiberglass and durable cutting abrasive, which allows you to effectively cut all kinds of metal structures. Specifications: Brand: Total Model: TAC2162301 Type: Cutting Disc 230MM(9")X1.6MM(1/16")X22.2MM(7/8") Flat centre Cutting disc for metal and inox RPM:6650r/min Packed by label
    Product Description
    Eligible for Cash on Delivery
    Easy Returns and Exchanges
    Get EFD receipt ( You will receive TRA receipt)
    Delivered Tomorrow, May. 15
    Payment methods
    Cash on Delivery
    Lipa kwa Cash
    Credit cards & Debit cards
    Tekengebied 1
    Mobile money
    100% secure payments guaranteed by