• Total Grinding Disc Cup Wheel 115mm Segmented Turbo TAC2411151
    Model Number: TAC2411151
    48,000 Tsh
    About this item
    Specifications:
    • Diameter: 115mm
    • Blade Width: 20mm
    • Arbor: 22.22mm
    • Packed By Color Box
    Product Description
    Specifications:
    • Diameter: 115mm
    • Blade Width: 20mm
    • Arbor: 22.22mm
    • Packed By Color Box
    Eligible for Cash on Delivery
    Easy Returns and Exchanges
    Get EFD receipt ( You will receive TRA receipt)
    Delivered Tomorrow, May. 15
    Payment methods
    Cash on Delivery
    Lipa kwa Cash
    Credit cards & Debit cards
    Tekengebied 1
    Mobile money
    100% secure payments guaranteed by